×

Ülevaade privaatsusest

Saate kõiki oma küpsiste seadeid kohandada, navigeerides vasakpoolsetel vahekaartidel.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami tworzenia sieci WWW.


Kliknij jedną z poniższych ikon, aby przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki odbywa się na stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


Korduma kippuvad küsimused:

1. Kas meil on kirjapood Varssavis või mõnes teises linnas?

Ei. Me müüme ainult postimüügi teel. Mõned kliendid seostavad meid Varssavis Żelazna tänaval asuva butiigiga, kuid selle poe sortiment erineb meie poolt pakutavast.

2. Kuidas tellimus esitada?

Tellimusi saate teha meie veebisaidil , luues oma konto või tehes oste külalisena. Palju lihtsam viis on helistada meie konsultandile, kes menetleb tellimuse teie nimel ja annab teile vajalikku teavet toodete kohta: 531 149 531.

3. Kas pakk jõuab tõesti 24 tunni jooksul minuni?

Kui toode on meie laos saadaval, siis tehakse tellimus hiljemalt kell 16. 00 koos järelmaksuga või tasutakse Przelewy24 süsteemi kaudu - JAH! Tellitud tooted toimetatakse teile kätte järgmisel tööpäeval. Erandjuhtudel võib paki kohaletoimetamise kuupäev hilineda 1-2 päeva ainult kullerfirmast tulenevatel põhjustel, nt jõulueelsel perioodil.

4. Kas ma saan meie internetipoest ostetud kaupu tagastada?

Loomulikult. Igal kliendil on 30 päeva alates paki kättesaamise kuupäev ast, et tagastada meie boutique'ist ostetud kaup, välja arvatud püksikud ja sukkpüksid. Kõik, mida peate tegema, on saata tagastatud tooted tagasi meie aadressile koos täidetud tagastusvormi, etikettide komplekti ja kviitungiga.
Tooted tuleb tagastada samas seisukorras, milles need tarniti. Neil ei tohi olla mingeid kasutusjälgi (parfüümilõhn, plekid, pesumärgid või meik).
Pärast toodete ja kliendi andmete kontrollimist saadetakse raha ostu eest 14 päeva jooksul tagasi kliendi esitatud kontonumbrile.

5. Kas ma saan meie e-poest ostetud kaupu ümber vahetada?

Loomulikult. 30 päeva jooksul pärast toote kättesaamist saate selle vahetada sama toote teise suuruse, värvi või mõne muu toote vastu meie pakkumisest. Ainus tingimus on toote kättesaadavus meie veebisaidil. Vahetusvõimalus ei kehti ainult aluspükste ja sukkpükste puhul

6. Kuidas ma saan toote tagasi saata?

Saatke toode meile tagasi Poczta Polska (Poola posti) kaudu 30 päeva jooksul alates tarnekuupäevast koos kviitungi ja täidetud tagastusvormiga

7. Kas ma võin toote tagastada isiklikult, toimetades selle Modne Duża Rozmiarówi ettevõtte aadressile?

Ei. Toodete tagastamine ja vahetamine on võimalik ainult postimüügi teel.

8. Kas ma võin proovida riideid, teha oste või võtta tellimuse Varssavis Żytnia tänaval asuva Modne Duża Rozmiary kaupluse laos?

Ei. Me müüme ainult postimüügi teel.

9. Kas kuller võib oodata, kuni ma toodet proovin, ja siis automaatselt ära võtta, kui see ei sobi?

Ei. Kui soovite toodet ümber vahetada või tagastada, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel kontakt@modneduzerozmiary.pl / 531 149 531.

10. Kas ma saan valida tarneaja?

Kahjuks mitte. Kohaletoimetamise päeval saab iga klient SMS-i, milles on kirjas paki kavandatud kohaletoimetamise aeg, kulleri kontaktnumber ja teave selle kohta, kuidas paki kohaletoimetamist edasi lükata, kui seda ei ole võimalik sel päeval kätte saada.

11. Kuidas mõõdetakse meie pakutavaid tooteid?

Igal tootekaardil on mudelile vastav individuaalne suurustabel. Rõivaid mõõdetakse sirgel pinnal, mitte figuuril. Kui toote suurustabelis on antud kehaosa ümbermõõt kirjas vahemikuna "alates kuni", nt 120 cm-127 cm, tähendab see, et väikseim väärtus määrab toote lamades ja suurim väärtus määrab toote pärast selle venitamist.

12. Kas meie pakkumises olevad suurused on alahinnatud või ülehinnatud?

Sellele küsimusele on võimatu üheselt vastata. Toote suurused ei ole võrdsed ja võivad tootjati erineda. Toote valimisel vaadake alati selle individuaalset suurustabelit.

13. Kui ma olen juba ostnud MDR-is ja suurus oli õige, siis sobib ka mõni teine sama suurusega toode?

Ei. Igal tootel on oma individuaalne suurustabel, millele peaksite alati tähelepanu pöörama. Toote suurused ei ole võrdsed ja võivad tootjati erineda.

14. Kas ma saan lisateavet toote mõõtmete kohta, mida ei ole suurustabelis märgitud?

Loomulikult. Kui teil on vaja mõõtmeid, nt jala või varruka laiuse kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega kontakt@modneduzerozmiary.pl / 531 149 531 ja me mõõdame seda spetsiaalselt teie soovil

15. Kas me töötleme individuaalseid tellimusi?

Ei. Meie pakkumises olevad tooted pärinevad välistelt tootjatelt. Meil ei ole oma õmblustuba ja seetõttu ei saa me mõjutada esitatud mudelite pikkust, laiust ega värvi.

16. Kui kaua ma pean ootama suurust, mida praegu ei ole saadaval?

Mitte iga toode ei ole tootja poolt kogu aegsaadaval. Kui olete väga huvitatud konkreetsest mudelist, siis helistage palun meie infotelefonile ja uurige, kas seda on veel võimaliktagasi tuua: 531 149 531.

17. Kui kaua võtab tagasimakse saamine aega?

Tagastatud toote eest makstakse raha tagasi maksimaalselt 14 päeva jooksul alates kuupäevast, mil me paki kätte saime . Tähtaega võib pikendada, kui tagastamine toimub posti teel.

18. Kas te pakute ka meeste ja laste riideid?

Ei. Modne Duża Rozmiary kauplus pakub ainult naiste rõivaid suurustes 44-64.

19. Kas me tarnime välismaale?

Jah. Te leiate riikide ja rahvusvaheliste saatmiskulude nimekirja siit https://modneduzerozmiary.pl/pl/content/1-dostawa

20. Kas ma saan oma ostu kohta arve?

Jah. Palun edastage meile oma arve andmed e-posti teel pärast tellimuse esitamist.