×

Ülevaade privaatsusest

Saate kõiki oma küpsiste seadeid kohandada, navigeerides vasakpoolsetel vahekaartidel.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami tworzenia sieci WWW.


Kliknij jedną z poniższych ikon, aby przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki odbywa się na stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


Kaupade tagastamine ja ümbervahetamine

Anname endast parima, et piltidel kuvatud värvid ja mudelid vastaksid võimalikult täpselt tegelikule tootele. Iga toote kirjeldusest leiate suurustabeli, mis aitab teil valida õiget suurust, kuid vaatamata sellele ei pruugi saadetud kaup teile sobida lõike, kanga või muude põhjuste tõttu. Kaupa on võimalik tagastada või ümber vahetada ilma mingit põhjust esitamata. Mõlemad lahendused on lihtsalt rakendatavad. Palume tutvuda tagastusreeglitega..

Kuidas toodet tagastada?

Kauba tagastamiseks pakkige tagastatav toode koos tagastuse dokumentidega. Saadetise saab tagastada kahel viisil - DPD-kulleriga või teie valitud viisil, nt posti teel.

 

1) DPD kulleriga paki tagastamiseks täitke palun allolev vorm. Kuller tuleb pakile järgi või saate jätta see DPD punktis.

 

https://rmp.dpdgroup.com/021/PASTAN

                                                                    

DPD kullerteenuse vahendusel paki tagastamise kulu on 2,99 €, see arvatakse tagastatavast summast maha.

 

2) Paki tagastamiseks teie valitud viisil (näiteks posti teel), saatke see alltoodud aadressile:

 MDR24

Zytnia 15/21B

01-014 Warszawa

Polska

Kuidas toodet vahetada?

Kui soovite toote teise suuruse või mudeli vastu ümber vahetada, palume valitud toote reserveerimiseks võta ühendust e-posti aadressil info@mdr24.ee (E-R 9:00-21:00). 

DPD kullerteenuse vahendusel paki tagastamise kulu on 4,99 €, see arvatakse tagastatavast summast maha.

Pärast tagastatava kauba kättesaamist, kontrollime seda ja saadame välja uue tellimuse koos teie poolt reserveeritud esemega.

Kauba sama hinnaga toote vastu ümbervahetamise korral tuleb tasuda ainult 2,99 € (pangaülekandega tasumisel) või 4,99 € (kättesaamisel tasumisel). Valides odavama toote, tagastame hinnavahe, millest on maha arvestatud 2,99 € suurune summa korduvsaatmise eest. Valides kallima toote, võite vahe juurde maksta pangaülekandega või kauba kättesaamise hetkel.

Millele peaksin tähelepanu pöörama?

Tagastatud kaup peab olema samas seisundis, nagu see tarniti. Ei tohi olla kasutusjälgi (parfüümilõhn, plekid, meik, pesujäljed). Kaup peab olema kahjustamata, kandmata ja kõikide etikettidega.

Mida ei saa tagastada?

Aluspüksid, sukkpüksid ja jalasidemed kuuluvad isikliku aluspesu kategooriasse ning tervise- ja hügieenikaalutlustel neid tooteid pole võimalik tagastada.

Kaebused

Müüme uut, defektideta kaupa. Kaebusi defektse kauba kohta võib esitada ostukuupäevast alates kahe aasta jooksul.

Meie kaubad on väga kvaliteetsed ja väga harva juhtub, et mõni toode on defektne. Paraku võib seda siiski juhtuda. Selliste haruldaste juhtumite vältimiseks kontrollitakse igat eset enne saatmist hoolikalt. Defektse toote saamise korral palume meid sellest teavitada, saates e-kirja aadressile info@mdr24.ee

Kaebuse rahuldamise korral saadame teile 14 päeva jooksul uue toote või tagastame esitatud pangakonto numbrile viivitamatult ostuhinna ja saatekulud. Võimalik on kaebuste kohtuväline lahendamine.