×

Ülevaade privaatsusest

Saate kõiki oma küpsiste seadeid kohandada, navigeerides vasakpoolsetel vahekaartidel.

Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami tworzenia sieci WWW.


Kliknij jedną z poniższych ikon, aby przejść do strony pobierania nowej przeglądarki.

Pobieranie przeglądarki odbywa się na stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


Kaupade tagastamine ja ümbervahetamine

Teeme kõik selleks, et meie poes olevad pildid oleksid võimalikult lähedased meie pakutavate toodete värvidele ja välimusele. Hoolimata sellest, et me oleme tootekirjelduses igas suuruses igale tootele mõõdud esitanud, on võimalik, et teile saadetav mudel teile ei sobi või ei sobi muudel põhjustel. Te võite kauba tagastada või ümber vahetada ilma mingit põhjust esitamata. Mõlemad lahendused on lihtsalt rakendatavad. Kutsume tutvuma töökorraga.

Kuidas toodet tagastada?

Saadetise tagastamiseks pakkige tagastatav kaup koos tagastuse dokumentidega. Saadetise saab tagastada kahel viisil - Packet-kulleriga või teie valitud viisil, nt posti teel.

 

1) Paki tagastamiseks Packet kulleriga peate paki saatma aadressile:

 

OMNIVA EE (sorting center) – Packeta International

Tagastatava saadetise kood: 91868896

Rukki tee 7 Lehmja,

75306 Harju maakond,

Eesti

                                                                    

DPD kullerteenuse vahendusel paki tagastamise kulu on 4,99 € ja see arvatakse maha tagastatava kauba summast.

 

2) Paki tagastamiseks teie valitud meetodil (näiteks posti teel), saatke see alltoodud aadressile:

 MDR24

Zytnia 15/21B

01-014 Warszawa

Polska

Kuidas toodet tagastada?

Kui soovite toote teise suuruse või mudeli vastu ümber vahetada, palume valitud toote reserveerimiseks e-posti aadressil info@mdr24.ee (E-R 8:00-16:00) ühendust võtta. 

DPD kullerteenuse vahendusel paki tagastamise kulu on 4,99 € ja see arvatakse maha tagastatava kauba summast.

Pärast tagastatava kauba kättesaamist, kontrollime seda ja saadame välja uue tellimuse koos teie poolt reserveeritud esemega.

Kauba sama hinnaga kauba vastu ümbervahetamise korral tuleb tasuda ainult 2,99 € (pangaülekandega) või 4,99 € (sularahas tasumisel). Valides odavama toote, tagastame vahe, millest on maha arvatud 2,99 € suurune uuesti tarnimise tasu. Valides kallima, võite vahe juurde maksta pangaülekandega või kauba kättesaamise hetkel.

Millele peaksin tähelepanu pöörama?

Tagastatud kaup peab olema samas seisundis, nagu see tarniti. Ei tohi olla kasutusjälgedega (parfüümilõhn, plekid, meik, pesujäljed). Kaup peab olema kahjustamata, kandmata ja kõikide etikettidega.

Mida ei saa tagastada?

Aluspüksid, sukkpüksid ja jalasidemed kuuluvad isikliku aluspesu kategooriasse ning tervise- ja hügieenikaalutlustel need tagastamisele ei kuulu.

Kaebused

Müüme uut, defektideta kaupa. Kaebusi defektse kauba kohta võib esitada ostukuupäevast alates kahe aasta jooksul.

Meie kaubad on väga kvaliteetsed ja väga harva juhtub, et mõni toode on defektne. Paraku võib seda siiski juhtuda. Selliste haruldaste juhtumite vältimiseks kontrollitakse igat eset enne saatmist hoolikalt. Defektse toote saamise korral palume meid sellest teavitada, saates e-kirja aadressile info@mdr24.ee

Kaebuse rahuldamise korral saadame teile 14 päeva jooksul uue toote või tagastame esitatud pangakonto numbrile viivitamatult ostuhinna ja saatekulud. Võimalik on kaebuste kohtuväline lahendamine.

<> <>