Ładowanie

MDR24 on XXL suuruses naisterõivaste veebipood, mis pakub suurusi 46-64. Poolas asutasime poe 2013. aastal ning Eestist pärit klientide populaarsuse ja suure huvi tõttu otsustasime luua poest eestikeelse versiooni. Eesti klientide veebiostlemise hõlbustamiseks avasime 2022. aastal MDR24.ee. Meie veebipoest leiate tuhandeid naisterõivaid, aluspesu ja XXL aksessuaare parimatelt Poola tootjatelt, mida iseloomustab suurim tähelepanu detailidele ja kvaliteetne õmblus.

KÕRGE KVALITEEDI TOOTED

Meie poolt pakutavad tooted on õmmeldud Poolas. Teeme koostööd Poola rätsepatega, tänu millele saame tagada kvaliteetsete rõivaste ja aksessuaaride.

KAUPADE KIIRE KOHALE

Garanteerime kiire tarne ja soodsad saatmishinnad. Tööpäeviti enne kella 14.00 kinnitatud tellimused saadetakse teele samal päeval. Kõik tellimused Poolast saadetakse DPD kulleriga alates 2,99 eurost. Saadame tellimusi ka sularahaga.

KAUPADE TAGASTAMINE JA VAHETUS

Kauba tagastamiseks palume järgida juhiseid kodulehel: https://mdr24.ee/et/content/6-tagastamine-ja-vahetamine. Raha tagastame hiljemalt 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamisest. Ja kui soovite muuta toodet mõne teise suuruse või mudeli vastu, võite meiega ühendust võtta e-posti teel (info@mdr24.ee) või telefoni teel (+372 660 2395) ja broneerida valitud kaup.

Räägime eesti keelt

Teame, et meie kliendid armastavad meiega telefoni teel ühendust võtta – anname neile nõu, millist suurust valida ning aitame tarnimisel ja tagastamisel. Meie konsultandid on teie käsutuses telefonil +372 660 2395. Infoliin on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00-21.00. Meiega saab ühendust võtta ka e-posti teel posti teel: info@mdr24.ee.

POSITIIVSED ARVAMUSED

Kutsume teid külastama ka meie Facebooki kontot: facebook.com/mdr24.ee. Siin teavitame teid uutest toodetest, allahindlustest ja allahindlustest.

Ja kui soovite teada teiste klientide arvamusi ja arvamusi meie poe kohta, külastage meie Poola Facebooki profiili, mis on tegutsenud alates 2013. aastast. Selle aja jooksul oleme kogunud ligi 100 000 fänni ja tonni kommentaare.